Atgimstantis NEMUNAS by CITUS atveria pirmo aukšto verslo patalpas nuomai.
Tai išskirtinis kvietimas tapti legendinio projekto dalimi ir pasinaudoti naujomis verslo galimybėmis Druskininkuose.

Strategiškai aktuali vieta verslo plėtrai. Geografiškai pažyminti patį Druskininkų centrą. Išskirtinė komercinė erdvė jums. Išsinuomokite komercines patalpas ir pasirinkite norimą apdailos pasiūlymą savo poreikiams. 19-1000 kvadratinių metrų erdvės kviečia restoraną, kepyklėlę, gurmaniškų produktų krautuvėlę, sporto klubą, SPA centrą ar kitą unikalią verslo idėją. Susitikime, apžiūrėkite gyvai ir kartu įgyvendinkime jūsų išskirtinės koncepcijos sprendimus.
Pažinkite daugiau YouTube kanale
Įsikurkite erdvėse be ribų Druskininkų miesto centre. Apjunkite kelias patalpas ar suskirstykite vieną į daugiau erdvių ir leiskite pasirūpinti jūsų įsirengimu: dalinai, pilnai ar net iki mažiausių baldų detalių. Įkurkite savo verslą NEMUNAS by CITUS ir pasitikite naujus klientų srautus.
Parkingas
Didelė antžeminė stovėjimo aikštelė automobiliams
Stogas
Galimybė nuomotis dalį stogo terasos 11 aukšte su įspūdinga Druskininkų panorama
Paskirtys
Kviečiame įsikurti prekybos, paslaugų, gydymo (sanatorija/klinika), sporto, maitinimo, laisvalaikio ir daug kitų paskirčių verslus
Patalpos
Pasirinkite skirtingo ploto patalpas nuo 19 m² iki daugiau nei 1000 m²
Įrengimas
Įrengsime patalpas pagal jūsų poreikį
Srautas
Srautus užtikrins šalia statomi Druskininkų kultūros ir kongresų rūmai su koncertų sale ir kino teatru
Lokacija
Itin didelio matomumo ir srauto sulaukianti vieta Druskininkų centre
Parkingas
Įrengimas
Stogas
Paskirtys
Patalpos
Srautas
Lokacija
Realizuokite svajonę dabar, kol visas asortimentas pritaikomas jums. Išsirinkę pageidaujamą plotą, pasirinkite norimą apdailos paketą.
Patalpų įrengimas
Dalinė apdaila
Patalpų įrengimas
Pilna apdaila
Patalpų įrengimas
Pilna apdaila su baldais
Norite gauti pasiūlymą?
Druskininkai kasmet sulaukia keturis kartus daugiau svečių, nei Neringa ir daugiau nei dvigubai, nei Birštonas. Traukos centras tik didės, kaip ir srautai į jūsų verslą.
Miesto laukia ir ES investicijos, planuojami turizmo objektų bei dviračių ir pėsčiųjų takų atnaujinimai. Šalia esantys Kultūros ir kongresų rūmai talpins 2000 žmonių ir juose vyks klasikinės, populiariosios muzikos koncertai, veiks kino teatras, kavinė. Pirmasis NEMUNAS by CITUS aukštas ves į kiemą, kuris susitiks su Druskininkų miesto parku ir Kongresų rūmų plotais. Ši trejybė taps veiklų epicentru.
Daugiau
Naujos statybos būstų liko mažiau nei:
200
Nakvynių skaičius 2023 m.:
991 133
Turistų skaičius 2023 m.:
375 993
Tapkite prestižinio projekto dalimi ir atverkite duris naujai auditorijai. Svajojame apie pirmą aukštą ir NEMUNO stogą pilną patirčių: grožis, sveikatingumas, kineziterapija, gydyklos, salonas, masažas, restoranas, skalbykla, darbo erdvė ir daug kitų.
Susisiekite ir papasakosime daugiau
Kambarių skaičius:
1
2
3
4
Pasiūlymai