Nešlifuotas Lietuvos deimantas. Paralelių Lietuvoje neturintis projektas. Savo laiku klestėjęs. Daugelį metų apleistas. Dabar tvariausiu būdu atgimstantis, o jo paslapčių ir sveikatos subtilybių viliojami, atvyksta žmonės. Iš Šiaurės ir Pietų. Rytų ir Vakarų.
Sveiki neišvykę. NEMUNO repertuare – atostogų ir gyvenimo pusiausvyra. Sveiko gyvenimo būdo filosofija. Privatūs apartamentai, kuriantys išskirtinę vertę. Daugialypės erdvės ir dėmesys dizainui. Detalėms. Menui ir kultūrai. Virš materialumo ribų.
2022 sausis
Statybų pradžia
2022 birželis
B korpuso pardavimų pradžia
2023 IV ketv.
Planuojamos B korpuso notarinės sutartys
2024 I-II ketv.
B korpuso statybų pabaiga
Keturiasdešimties metrų aukščio džentelmenas „N“. 372 apartamentai. Erdvės bendradarbystei ir verslams. Darbai įgavo inerciją. Dar šiais, 2022 metais planuose – B korpuso krikštas. Dešiniosios NEMUNO dalies. Ir stilingojo parko. O po metų norės prisistatyti ir A korpusas. Visapusis legendos prisikėlimas.
Apartamentai B korpuse:
176
B korpuso patalpų plotas:
6 232 m²
Patalpų plotas verslui:
769 m²
Pastato aukštis:
40 m
Sklypo plotas:
2,15 ha
Centrinė miesto lokacija
Druskininkai vis dažniau atsiduria poilsio ir ramybės piligrimų žemėlapiuose. O NEMUNAS by CITUS – tų žemėlapių bei Druskininkų centre. Vos vieno kilometro atstumu apsuptas gamtos objektų, kultūros, skonių. Pėsčiomis pasiekiamas Druskonio ežeras, vandens parkas ir kitos miestą garsinančios pramogos. Jūsų patyrimams – ištisus metus.
Daugiafunkcės erdvės pirmajame aukšte
Darbas, poilsis ir laisvalaikis – po vienu stogu. Druskininkų potencialas slypi ne tik gamtoje – šis kraštas trykšta šimtais skirtingų būdų įprasminti laiką. Pirmajame NEMUNAS by CITUS aukšte – komercinėse patalpose – įsikurs darbo erdvė, sporto salė, vaikų kambarys, skalbykla. Svajojame ir apie būsimą restoraną. Visiems modernaus gyvenimo poreikiams. Belieka ištirpti kūno ir dvasios harmonijoje.
Išskirtinė laisvalaikio zona ant stogo
Visi Druskininkai. Privačiuose Jūsų apartamentuose. Pirmas toks projektas Lietuvoje, kur aukštai ant stogo Jus pasitiks vandens bei lauko kino zona. Atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje. Mėgaukitės baseinu su neišdildoma miesto panorama. Leiskite laiką bendrosiose arba privačiose terasose. Panorus – tik vienų Jūsų. Pasinerkite į poilsį, tarsi iš prestižinių kelialapių brošiūrų. Į beribę NEMUNO perspektyvą.
Fenomenali 11 aukšto panorama
Pakilus ant NEMUNO stogo. Nuo 11 aukšto terasų atsivers Druskininkų miesto panorama. Atgimstantys Kultūros ir kongresų rūmai, Nemuno upės vingiai, Lynų kelias, Vijūnėlės tvenkinys ir Druskininkų miškų platybės. Paralelių neturinti idilė ir gyvenimas – visa pakopa aukščiau. Leiskite laiką saulės spinduliuose skęstančioje daugialypėje poilsio oazėje. Natūralios sveikatos imperijoje.
Žalieji kiemo plotai
NEMUNO žalieji plotai. Tai erdvės, susiliejusios su miesto parku. Charakteringo dizaino ir preciziško detalumo oazėse įsikurs išskirtiniai mažosios architektūros sprendiniai. Laisvalaikiui ir pramogoms. Vaikams ir suaugusiems. Atžalos žais aikštelėse, o Jūs laiką įprasminsite atokaitoje, ant pievelės, besimėgaudami kokybišku poilsiu. Tai Jūsų įkvėpimo ir iškvėpimo vieta.
Modernumas ir kokybė
Projektas rekonstruojamas nuo pagrindų, tam, kad atitiktų visus šiuolaikinius techninius sprendinius. A energinė klasė. Individualus grindinis šildymas. Vitrininiai langai. Autentiški laiptai. Viskas – Jūsų poreikiams atliepti. Siekiame išsaugoti tai, kas vertinga. Bet kartu ir modernizuojame. Paveldą pritaikome šiuometiniams poreikiams. Sukuriame istorijos ir ateities sandermę.
Racionalūs apartamentų išplanavimai
Apartamentai, siekiantys iki 82 kv. m. Visi – skirtingų dydžių: kompaktiški ir erdvūs, bet visi funkcionalūs. Komfortą idealiai išpildo daugialypis pirmasis aukštas ir paralelių neturinti stogo programa. Asortimente rasite sau tinkamą sprendimą: gyventi, ilsėtis, dirbti ar išnuomoti, jei įsigysite investicijai.
Galimybė išnuomoti
Atverkite naują nuomos nišą. Gyvenkite, ilsėkitės ar nuomokite. Neribokite savęs viešbučių taisyklėmis ir sukurkite savo atostogų istoriją. Be taško ar laiko pinklių. Įdarbinti apartamentai atsiskaitys patys už save. Su atidžiu profesionalaus administratoriaus dėmesiu Jūsų NEMUNO gabalėlis bus patikimose rankose. Viskuo pasirūpinta. Sutvarkyta. Reklama paskleista. Būsimi svečiai mėgausis atidžiu Cohost.lt dėmesiu dieną ir naktį, o sutaupytą laiką Jūs skirsite sau.
Pilnos apdailos įrengimas
Projekto partnerių, pasirinkimų bei įrankių spektras – apartamentų vizijai išpildyti. Reiklių dizainerių ir interjero meistrų vedama komanda bus pasiruošusi įgalinti Jūsų būsto svają. Padės peržengti laiką. Ir aukščiausius lūkesčius. Modernumas ar minimalizmas? Įkvėpti eklektikos ar grįsti klasikiniais kanonais? Viskas pagal Jus. Be jokių rūpesčių. Beliks tik pasirinkti.
Patikimas kūrėjas CITUS
Mes esame CITUS. Jau daugiau nei dešimtmetį tiesiame savo unikalų kelią, grįstą nonkonformizmu rinkoje. Vardą kuriame konversijų projektais. Buvusią Kauno radijo gamyklą pavertėme RADIO CITY by CITUS – moderniais loftais ir išskirtinėmis erdvėmis. Jūsų turto įsigijimo kelionėje būsime partneriais: pasirūpinsime sklandžiu procesu iki nano smulkmenų. Nuspręskite. Susitiksime virtualiai? Ar patirsite iš arčiau susitikimų namelyje – tikslioje apartamentų replikoje?
Išsirinkite NEMUNO gabalėlį
Pažinkite legendos tėkmę
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.