Investuokite į Druskininkus. Ilsėkitės patys ir įdarbinkite savo atostogų būstą.
Nekilnojamasis turtas, perkamas siekiant išnuomoti, yra saugiausias kelias norint sukurti pasyvų pajamų srautą. Tai būdas Jūsų pinigus apsaugoti nuo infliacijos ir gali tapti tinkama pensijos kaupimo forma. O kai prireiks minutės pertraukėlės ir norėsis atsitraukti nuo darbų – bet kuriuo metu turėsite savo nuosavą poilsio oazę. Visus metus
1 žingsnis
Finansavimo galimybės
2 žingsnis
Pirkimo pardavimo sutartis
3 žingsnis
Būsto įrengimas
4 žingsnis
Administratoriaus pasirinkimas
Kodėl atostogų būstas Druskininkuose yra gera investicija?
Bėgant laikui nekilnojamojo turto vertė tik augs, o mažėjant būsto įperkamumui vis daugiau žmonių ieškos nuomos galimybių ir to rezultatas bus kylančios nuomos kainos. Jei būstas yra perspektyvioje lokacijoje – tai padidina jo vertę. Druskininkai yra populiariausias ištisus metus veikiantis Lietuvos kurortas, tad čia būsto atsiperkamumas  išties rezultatyvus.
Turite klausimų?
*Atsiperkamumas apskaičiuotas su pilna apdaila (be baldų).
1 kambarys
19 m²
Nuomos pajamingumas 7,5%
Atsipirks per 13 metų*
2 kambariai
39 m²
Nuomos pajamingumas 6,5%
Atsipirks per 15.5 metų*
3 kambariai
58 m²
Nuomos pajamingumas 6,8%
Atsipirks per 15 metų*
4 kambariai
82 m²
Nuomos pajamingumas 6,9%
Atsipirks per 14.5 metų*
Turistų srautas 2022 m. Druskininkuose
Turistų skaičius:
375 993
Nakvynių skaičius:
959 167
Atvykusių iš užsienio:
15 %
Kokios finansavimo galimybės taikomos perkant viešbučio paskirties turtą?
Pirkdami būstą jauskitės saugiai ir užtikrintai. Specialius pasiūlymus ir tik Jums taikomas būsto įsigijimo sąlygas galite sužinoti pasiteiravę pas mūsų partnerius bankus. Spustelėkite ir peržiūrėkite pasiūlymus.
Atsisiųsti pasiūlymą
Nereiks švaistyti brangaus laiko renkantis sienų spalvą. Pasinaudokite mūsų apdailos partnerių pasiūlymais pritaikytais visiems Jūsų poreikiams. Komfortabili ekonomiška, subalansuota vidutiniška ar sofistikuota premium klasės apdaila. Pasirinkite vieną iš partnerių ir pamirškite apie būsto įsirengimo rūpesčius.
Kas pasirūpins apartamentų nuoma?
Pasirinkus tinkamą partnerį apartamentų nereiks prižiūrėti. Nuomos paslaugas teikianti įmonė pasirūpins nuomos valdymu, reklama, fotosesijomis, mokėjimų administravimu, 24/7 svečių priežiūra, gedimų šalinimu ir net apartamentų sutvarkymu po nakvynės.
cohost.lt
Skirkite laiko sau. Būsto administravimo ir reklamos rūpesčius palikite trumpalaikės nuomos administravimo įmonei Cohost.lt. Viskuo pasirūpinta: pradėdami nuomoti būstą gausite nuorodą prie sistemos, kurioje matysite visus esamus užsakymus iš skirtingų pardavimo kanalų su sumomis. Tai Jums leis derinti savo atostogas ir stebėti pardavimus be rūpesčių.
Susisiekite ir papasakosime daugiau
Kambarių skaičius:
1
2
3
4
Pasiūlymai