Žemė, kur slypi šimtametės sveikatinimosi tradicijos. Pritrenkianti gamta. Veiklų gausybės ragas. Išjauskite atostogas, patirkite gyvenimą ir sveikatinkitės. Iki dausų. Prabėgęs laikas įgaus gilesnę prasmę. Palydės į katarsį.
Mes atrinkome kelis Druskininkų akcentus. O jūs įsikvėpkite. Patirkite šios vietovės subtilumus. Nesustokite ties masažais, purvo voniomis ar pirties ritualais. Vaikščiokite. Skanaukite. Tyrinėkite. Išmėginkite gintaro terapiją. Gydančią muziką.
Visi objektai
Kultūra
Restoranai
Parduotuvės
Sveikatingumas
Pramogos
Miško dvelksme
Leiskitės į miško maudynes po šimtamečius Druskininkų šilus. Miškingiausiame Lietuvos kurorte nusidriekia dešimtys kilometrų ilgio pėsčiųjų ir dviračių takai. Šiaurietiškojo ėjimo trasa. Pajuskite ramybės samplaiką. Viduje. Išorėje.
Trykštantis jėgų šaltinis
Pasinerkite į mįslingus Druskininkų vandenis. Voniose ar baseinuose. Kūnas bus palepintas gydomosioms ir stiprinančiomis savybėmis. Jėgos – pražys visa spalvų gama. Šio, kone stebuklingo, mineralinio vandens paslaptys kruopščiai sergėjamos. Perduodamos iš kartos į kartą.
Grožis iš gelmių
Nugrimzkite juodajame Druskininkų fluide. Ypatingame šio krašto purve. Šis klampus gėris, prisotintas daugybės mineralų ir mikroelementų, globos jūsų sveikatą. Puoselės grožį. O pats ritualas nežemiškai atpalaiduos.
Tyras atokvėpis
Įsikvėpkite Druskininkų oro terapijomis. Tai ne tik inhaliacinės procedūros. Deguonies prisotintos vaistažolės. Arbatų kokteiliai. Praturtintas ir praskaidrintas supančių pušynų čia gydo pats oras. Įkvėpkite. Gamtoje. Būsite apdovanoti sodraus, tausojančio deguonies gurkšniais.
Natūralumo monopolija
Pažinkite sveikatos monopoliją. Net 9 gydyklos ir virš 400 skirtingų rūšių procedūrų. Medus. Druska. Akmenys. Molis, pušų ekstraktai ir deguonis. Druskininkuose karaliauja natūralūs ištekliai. Tvyro harmonija. Gyvybinių jėgų atkūrimas.
Atostogoms be taško.
Druskininkai. Jų žavesys, kaip ir nuotykiai, neišsemiami. Ant žemės – gastronominiai atradimai patiekaluose su grybais. Uogomis. Danguje – nepamirštamas paukščio skrydis virš Nemuno vingio. Čia nesibaigianti vasara vandens parke. Ir amžina žiema, raižant debesyse nebuvusį sniegą.
Jūsų NEMUNO gabalėlis
Legendos tėkmė
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.