Traukos centras. Kelionių tikslas. Gyvas ištisus metus.
375 000 poilsiautojų kasmet renkasi Druskininkus. Žemę, kur slypi šimtametės sveikatingumo tradicijos. Tapkite jais, išjauskite atostogas, patirkite gyvenimą. Šios vietovės subtilumus. Miestas kasdien save atranda iš naujo, auga. Atkuria laiko pasiglemžtas vietas ir kuria naujas perspektyvas. Atraskite. Vaikščiokite. Skanaukite. Išmėginkite gydančią muziką. Kultūrą. Žiemą ar vasarą. Prabėgęs laikas įgaus gilesnę prasmę.
Atostogų objektas. Visais metų laikais.
Druskininkų žavesys, kaip ir nuotykiai, neišsemiami. Ant žemės – gastronominiai atradimai patiekaluose su grybais. Uogomis. Danguje – nepamirštamas paukščio skrydis virš Nemuno vingio. Čia nesibaigianti vasara vandens parke. Ir amžina žiema, raižant sniegą arenoje. 2025 metais Druskininkai taps Europos kultūros sostine.
Vandens telkinių:
47
Lankytinų objektų aplink:
27
Renginių per metus:
Virš 30
Augantis kurortas. Perspektyva ateičiai.
Didžiausią pėdsaką ateityje paliks Druskininkų infrastruktūros plėtra. Planuojama pilnai atnaujinti autobusų stotis, Nemuno krantinę ir išvalyti upę. Šalia Kultūros ir kongresų rūmų bus įrengtas skveras, o prie kempingo – padėlio tenisas. Patys kultūros rūmai talpins 2000 žmonių ir po keleto metų juose vyks klasikinės, populiariosios muzikos koncertai, veiks kino teatras, kavinė.

Pasak R. Malinausko, šalia žiemos komplekso „Snow Arena“ siekiama įkurti unikalų vandens ir pramogų centrą, kuriame būtų baseinai, poilsio oazės, padelio aikštelės, akrobatinis slidinėjimas, alpinizmo sienos, paplūdimys, jūra, kitos pramogos ir vienintelis Europoje ištisus metus veikiantis bangų baseinas po stogu, skirtas vis labiau populiarėjančio banglenčių sporto mėgėjams ir profesionalams. Daugiau informacijos rasite čia.
Druskininkų savivaldybės laukia ir ES investicijos. Turizmo objektų bei dviračių ir pėsčiųjų takų atnaujinimai, verslo ir kūrybinių industrijų bendradarbystės erdvių kūrimas, švietimo vietų plėtra, socialinių dirbtuvės. Atsiras ir prevencinių programų bei psichikos sveikatos paslaugų įgyvendinimas jaunimui ir ne tik.

Druskininkai kasmet sulaukia keturis kartus daugiau svečių, nei Neringa ir daugiau nei dvigubai, nei Birštonas. Traukos centras tik didės.
Druskininkų stichijos. Atostogoms be taško.
Leiskitės į miško maudynes po šimtamečius Druskininkų šilus. Čia gydo pats oras. Miškingiausiame Lietuvos kurorte nusidriekia dešimtys kilometrų ilgio pėsčiųjų ir dviračių takai. Šiaurietiškojo ėjimo trasa.
Pasinerkite į mįslingus Druskininkų vandenis. Voniose ar baseinuose. Šio, kone stebuklingo, mineralinio vandens paslaptys perduodamos iš kartos į kartą.

Nugrimzkite juodajame Druskininkų fluide. Ypatingame šio krašto purve. Ar įsikvėpkite Druskininkų oro terapijomis. Gamtoje. Būsite apdovanoti sodraus, tausojančio deguonies gurkšniais. Grožis čia gimsta iš gelmių.

Pažinkite sveikatos monopoliją. Net 9 gydyklos ir virš 400 skirtingų rūšių procedūrų. Medus. Druska. Akmenys. Molis, pušų ekstraktai ir deguonis. Druskininkuose karaliauja natūralūs ištekliai.

Mes atrinkome kelis akcentus, Jūs – papildykite juos prisiminimais.
Renginių gausybės ragas. Greitam ir lėtam gyvenimo tempui.
Kelios dešimtys renginių visais metų laikais. Mėgstantys aktyvų poilsį galės sudalyvauti olimpiniame žiemos festivalyje, triatlono taurėje ar pasimokyti linijinio šokio subtilybių.
Kultūros mylėtojai pasidžiaugs tarptautiniu teatro festivaliu, lėtesnio tempo mėgėjams patiks Narcizų žydėjimo šventė, o adrenalino ištroškę įkvėpimo pasisems Tarptautiniame amerikietiškų automobilių sąskrydyje.

Gurmanai taip pat tikrai atras kažką savo Sūrių festivalyje ar per šventes atsirasiančiuose kalėdiniuose nameliuose. Dviese, šeimoje ar didelėje kompanijoje – pažintis su Druskininkais nustebins kiekvieną.
Atraskite. Pažinkite. Pajuskite Druskininkų ramybės samplaiką kiekvienoje lokacijoje.
Visi objektai
Kultūra
Restoranai
Parduotuvės
Sveikatingumas
Pramogos
Išsirinkite NEMUNO gabalėlį
Atraskite specialius pasiūlymus
Išsirinkite apartamentus