Kyla dvejonių? Kviečiame pasimatuoti apartamentus!
NEMUNAS by CITUS – vienintelis toks projektas Lietuvoje. Išskirtinės erdvės pirmame aukšte ir Druskininkų panorama iš ant stogo esančio baseino. Skamba viliojančiai? Sutinkame! Jeigu ieškote nuosavos erdvės, kurioje galėtumėte ilsėtis, dirbti, o laisvu metu ją ir išnuomoti, kviečiame į susitikimą sužinoti apie apartamentus daugiau.  
 
Jeigu po susitikimo dvejosite, ar tikrai šis projektas skirtas Jums, kviesime išbandyti bei „pasimatuoti” DEMO apartamentus.  
 
1. Kas yra DEMO apartamentai? 
Tai šalia projekto esanti įrengta dviejų kambarių apartamentų replika. Apartamentuose įrengta vonia, virtuvė, yra svetainė bei miegamasis kambarys. Tam, jog nereikėtų įsivaizduoti, o savo 6 pojūčiais patirtumėte kaip gali atrodyti Jūsų nuosavi apartamentai. 
 
2. Kas gali naudotis pasiūlymu? 
Kviečiame pasiūlymu naudotis tuos klientus, kuriems po pirmojo susitikimo norisi būti visiškai užtikrintiems sprendimu įsigyti nuosavus apartamentus NEMUNAS by CITUS projekte. 
 
3. Kada galėsite naudotis pasiūlymu? 
Išbandyti gyvenimą apartamentuose kviesime šeštadieniais nuo 15 val. iki sekmadienio 12 val.  
 
4. Kaip užsiregistruoti? 
Jeigu po pirmojo susitikimo norėsite pasinaudoti pasiūlymu, apie tai informuokite mūsų pardavimo vadybininką. Mes suderinsime laiką bei rezervuosime Jūsų savaitgalį NEMUNAS by CITUS DEMO apartamentuose.

 „Pasimatuokite” apartamentus ir pajauskite Druskininkus!
Turite klausimų ar norite rezervuoti susitikimą? Palikite mums žinutę:
Kambarių skaičius:
1
2
3
4
Pasiūlymai