Apartamentai
2.03
Susidomėjote?
YPATINGAS PASIŪLYMAS
5 000 Eur nuolaida atrinktiems apartamentams 2-5 aukštuose.
Susidomėjote?
Plotas:
19,37 m²
Aukštas:
2
Kambariai:
1
Kryptis:
Vakarai
Balkonas ar terasa:
3,28 m²
Vizualizacijos atspindi projekto viziją. Suplanavimai – rekomenduojamo pobūdžio. Butai yra parduodami be vidinių pertvarų.
NEMUNO apartamentai. Jūsų privatumo šventovė ir poilsio sala. Jūsų pasirinkimui — šimtai skirtingų variantų. Jūsų vaizduotės realizacija. Mes padėsime.
Centrinė miesto lokacija
Druskininkai vis dažniau atsiduria poilsio ir ramybės piligrimų žemėlapiuose. O NEMUNAS by CITUS – tų žemėlapių bei Druskininkų centre. Vos vieno kilometro atstumu apsuptas gamtos objektų, kultūros, skonių. Pėsčiomis pasiekiamas Druskonio ežeras, vandens parkas ir kitos miestą garsinančios pramogos. Jūsų patyrimams – ištisus metus.
Daugiafunkcės erdvės pirmajame aukšte
Darbas, poilsis ir laisvalaikis – po vienu stogu. Druskininkų potencialas slypi ne tik gamtoje – šis kraštas trykšta šimtais skirtingų būdų įprasminti laiką. Pirmajame NEMUNAS by CITUS aukšte – komercinėse patalpose – įsikurs darbo erdvė, sporto salė, vaikų kambarys, skalbykla. Svajojame ir apie būsimą restoraną. Visiems modernaus gyvenimo poreikiams. Belieka ištirpti kūno ir dvasios harmonijoje.
Išskirtinė laisvalaikio zona ant stogo
Visi Druskininkai privačiuose Jūsų apartamentuose. Pirmas toks projektas Lietuvoje, kur aukštai ant stogo jus pasitiks vandens bei lauko kino zona. Atsipalaiduokite sūkurinėje vonioje, mėgaukitės baseinu su neišdildoma miesto panorama, įsikvėpkite saunoje. Leiskite laiką bendrosiose arba privačiose terasose. Panorus – tik vienų jūsų. Pasinerkite į poilsį, tarsi iš prestižinių kelialapių brošiūrų - į beribę NEMUNO perspektyvą.
Fenomenali 11 aukšto panorama
Pakilus ant NEMUNO stogo nuo 11 aukšto terasų atsivers Druskininkų miesto panorama. Atgimstantys Kultūros ir kongresų rūmai, Nemuno upės vingiai, Lynų kelias, Vijūnėlės tvenkinys ir Druskininkų miškų platybės. Paralelių neturinti idilė ir gyvenimas – visa pakopa aukščiau. Leiskite laiką saulės spinduliuose skęstančioje daugialypėje poilsio oazėje. Natūralios sveikatos imperijoje.
Žalieji kiemo plotai
NEMUNO žalieji plotai. Tai erdvės, susiliejusios su miesto parku. Charakteringo dizaino ir preciziško detalumo oazėse įsikurs išskirtiniai mažosios architektūros sprendiniai. Laisvalaikiui ir pramogoms, vaikams ir suaugusiems. Atžalos žais aikštelėse, o jūs laiką įprasminsite atokaitoje, ant pievelės, besimėgaudami kokybišku poilsiu. Tai jūsų įkvėpimo ir iškvėpimo vieta.
Modernumas ir kokybė
Projektas rekonstruojamas nuo pagrindų, tam, kad atitiktų visus šiuolaikinius techninius sprendinius. A energinė klasė. Individualus grindinis šildymas. Vitrininiai langai. Autentiški laiptai.  Įspūdingas fasadas, dengtas ne struktūriniu tinku, o estetiška ir specialiai NEMUNUI kurta plytelių apdaila. Viskas – jūsų poreikiams atliepti. Siekiame išsaugoti tai, kas vertinga. Bet kartu ir modernizuojame. Paveldą pritaikome šiuometiniams poreikiams. Sukuriame istorijos ir ateities sandermę.
Racionalūs apartamentų išplanavimai
Apartamentai, siekiantys iki 82 kv. m.  Skirtingų dydžių, kompaktiški ar erdvūs, bet visi funkcionalūs. Komfortą idealiai išpildo daugialypis pirmasis aukštas ir paralelių neturinti stogo programa. Asortimente rasite sau tinkamą sprendimą: ilsėtis, dirbti ar išnuomoti, jei įsigysite investicijai.
Galimybė išnuomoti
Atverkite naują nuomos nišą. Gyvenkite, ilsėkitės ar nuomokite. Neribokite savęs viešbučių taisyklėmis ir sukurkite savo atostogų istoriją. Be taško ar laiko pinklių. Įdarbinti apartamentai atsiskaitys patys už save. Būsimi svečiai mėgausis poilsiu dieną ir naktį, o sutaupytą laiką jūs skirsite sau.
Pilnos apdailos įrengimas
Projekto partnerių spektras apartamentų vizijai išpildyti.  Reiklių interjero meistrų vedama komanda bus pasiruošusi įgalinti jūsų būsto svają. Padės peržengti laiką ir aukščiausius lūkesčius. Modernumas ar minimalizmas? Įkvėpti eklektikos ar grįsti klasikiniais kanonais? Viskas pagal jus ir be jokių rūpesčių. Beliks tik pasirinkti.
Patikimas kūrėjas CITUS
Mes esame CITUS. Jau daugiau nei dešimtmetį tiesiame savo unikalų kelią, grįstą nonkonformizmu rinkoje. Vardą kuriame konversijų projektais: buvusią Kauno radijo gamyklą pavertėme RADIO CITY by CITUS – moderniais loftais ir išskirtinėmis erdvėmis ir dabar rašome NEMUNAS by CITUS istoriją. Jūsų turto įsigijimo kelionėje būsime partneriais ir pasirūpinsime sklandžiu procesu iki nano smulkmenų. Nuspręskite, ar susitiksime virtualiai, ar NEMUNĄ patirsite iš arčiau? Susitikimų namelis šalia projekto yra tiksli 36 kv. m. apartamentų replika, tad kviečiame aplankyti ir išjausti atostogas gyvai arba visą įsigijimo kelionę atlikti nuotoliniu būdu. 9 iš 10 mūsų klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems, nes susitikimų metu pasidaliname Druskininkų perspektyvomis, analitikų įžvalgomis ir investicijos atsiperkamumo skaičiais, iki smulkiausių detalių papasakojame apie projekto sprendinius bei konceptą ir net parodome vaizdą pro jūsų būsimą langą. Visą įsigijimo procesą galite atlikti iš namų ar gyvai - viskas jūsų pasirinkimams.

 

NEMUNAS. Triumfavęs septyniasdešimtaisiais ir tapęs kultiniu. Išraiškingo stoto ir aukštai virš miesto panoramos iškelta galva. Vėliau pamirštas ir kone pasiglemžtas motinos gamtos. Netrukus išgyvens renesansą, prisikels ir vėlei papuoš Druskininkus.
Kaip ir kiekviena legenda, jis turi savo pradžią. Kulminaciją. Kad tai kitoks ir ypatingas pastatas, buvo akivaizdu nuo pat pradžių. Dar 1970 metais jo preliude.
Susisiekite ir papasakosime daugiau
Kambarių skaičius:
1
2
3
4
Susisiekite