Apartamentai
10.16
Plotas:
60,78 m²
Aukštas:
10
Kambariai:
3
Kryptis:
Rytai
Balkonas ar terasa:
6,58 m²
Vizualizacijos atspindi projekto viziją. Suplanavimai – rekomenduojamo pobūdžio. Butai yra parduodami be vidinių pertvarų.
NEMUNO apartamentai. Jūsų privatumo šventovė ir poilsio sala. Jūsų pasirinkimui — šimtai skirtingų variantų. Jūsų vaizduotės realizacija. Mes padėsime.
Paralelių neturinti idilė
Visi Druskininkai. Privačiuose jūsų apartamentuose. Aukštai ant stogo jus pasitiks miesto panorama. Baseinas ir kino zona. Pirmame aukšte – daugialypės erdvės, kuriose pildysis modernaus gyvenimo poreikiai. Aukšta poilsio kultūra. Atostogų ir gyvenimo konsonansas. Galimybių improvizacija.
Išskirtinio dizaino žaliosios erdvės
Laikui atsparus novatoriškų idėjų įsikūnijimas. Žalieji plotai, įsiliejantys į miesto parką. Charakteringo dizaino ir preciziško detalumo oazės. Ilsėkitės. Dirbkite. Žaiskite. Jūsų dramblio kaulo bokštas. Pusiausvyros atstatymo šaltinis.
Tvari vizija – ant istorijos pamatų
Kurti, o ne griauti. Tokia NEMUNO tvarumo filosofija. Siekiame išsaugoti tai, kas vertinga. Gamtos sandermę. Paveldą. Ano laikmečio baldus. Todėl panaudosime esamas pastato konstrukcijas. Sutaupysime 664 tonas anglies dvideginio. Tokio kiekio ekvivalentas – Jėzaus Atpirkėjo statula Brazilijoje.
Jūsų vizijos išpildymas
Abstrakcija. Ar ekspresionizmas? Eklektika. Ar pagal klasikinius kanonus? Pasirinkimų bei įrankių spektras jūsų apartamento vizijai. Reiklių dizainerių ir interjero meistrų vedama komanda įgalins būsto svają. Padės peržengti laiką. Ir aukščiausius lūkesčius.
Apartamentai Druskininkų oazėje
Atraskite natūralios sveikatos imperiją. Gyvenkite jos centre. Druskininkų potencialas slypi ne tik gamtoje – šis kraštas trykšta šimtais skirtingų būdų įprasminti laiką. Belieka ištirpti kūno ir dvasios harmonijoje.
Nešlifuotas Lietuvos deimantas
Lietuvos brangakmeniai materializuojasi įvairiausiais pavidalais. Vienas jų – galimybė atsiriekti kurorto. Smėlėto Baltijos pajūrio resursams senkant, Druskininkai vis dažniau atsiduria poilsio ir ramybės piligrimų žemėlapiuose. Kartu pagaukime Fortūnos šypsnį. Ir nupoliruokime šį deimantą. Iki žvaigždžių švytėjimo.
Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno apsuptyje
Menas. Glosto sielą. Užburia. Druskinių takus pramynęs M. K. Čiurlionis čia augo. Ieškojo įkvėpimo. Kūrė. Šio krašto gamta kupina paslapčių, atspalvių. Inspiracijos. Buvo didi Čiurlionio mūza. Todėl NEMUNAS nusidažys dar kitais atspalviais. Taps labiau kitonišku. Jo eksterjerą puoš menininko kūryba.
Jūsų n kambarių Druskininkai
Daugiau nei trys šimtai. Visi skirtingų dydžių — kompaktiški ir erdvūs, bet visi funkcionalūs. Siekiantys iki 82 kv. m. Bendrosios terasos ant stogo. Tik gyventojams. O dešimtame aukšte — vienų jūsų. Beribė perspektyva.
Kelionė iki jūsų NEMUNO
Mes esame CITUS. Mes tiesiame savo unikalų kelią, grįstą nonkonformizmu rinkoje, kur vyrauja masiniai, šabloniniai sprendimai. Jūsų turto įsigijimo kelionėje būsime Šerpais: pasirūpinsime sklandžiu procesu iki nano smulkmenų. Nuspręskite. Susitiksime virtualiai ar patirsite iš arčiau?
Apartamentai su profesionalaus administratoriaus priežiūra
Materialus turtas. Metafizinė vertė. Su atidžiu dėmesiu jūsų NEMUNO gabalėlis bus patikimose rankose. Įamžinta. Sutvarkyta. Žinia paskleista. Būsimi svečiai mėgausis dėmesiu dieną ir naktį. Įdarbinti apartamentai atsiskaitys brangiausia – laiko valiuta.
Ryški NEMUNO odisėja. Netikėti siužeto vingiai. Monumentalus – nuo pat pradžių – septyniasdešimtųjų. Lietuvoje be dangoraižių. Televizijos bokšto. NEMUNAS. Pasmerktas tapti legenda.
Susidomėjote?
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.