Įsigykite atostogų apartamentus dabar

Džiaukitės Druskininkų suteikiama ramybe kasdien - įsigykite nuosavą atostogų būstą jau dabar. NEMUNAS by CITUS apartamentai, tai ne tik puiki vieta praleisti atostogas, bet ir puiki galimybė investuoti

Tik dabar, 1 kambario atostogų apartamentus galite įsigyti nuo 55 700 Eur. Sutaupykite ir tuo pačiu metu investuokite į savo ateitį - daugiau naudų rasite čia.Nedelskite ir užsiregistruokite į susitikimą jau dabar!
Susitikimo metu sužinosite visą reikiamą projekto, statybų, vietos, infrastruktūros bei rinkos informaciją, kainas ir ypatingus pasiūlymus.  9 iš 10 klientų rekomenduotų CITUS konsultaciją savo draugams ir pažįstamiems! Susitikime taip pat detaliau pasidalinsime CITUS analitikų įžvalgomis apie įperkamumą.

NEMUNAS by CITUS teikia ypatingą prabangos jausmą ir ramybės oazę. Šio pastato pirmame aukšte bus įrengtos daugiafunkcinės erdvės, o būdami ant stogo (11 a.) galėsite mėgautis kvapą gniaužiančia miesto panorama. Apartamentai ir pilnos apdailos įrengimo partneriai leis pasijausti lyg sapne. Įvairūs išplanavimai kasdien dovanos komfortą ir funkcionalumą, o nuomos administratorius visada pasirūpins Jūsų poreikiais.
Turite klausimų ar norite rezervuoti susitikimą? Palikite mums žinutę:
Kambarių skaičius:
1
2
3
4
Pasiūlymai